Tede: „Jakby mnie zabili, to jest jeszcze materiał na dwie płyty”


2015.06.21

opublikował:

Tede: „Jakby mnie zabili, to jest jeszcze materiał na dwie płyty”

Pod koniec kwietnia Tede mówił nam , że kawałki na jego nową płytę wybiorą znajomi. W sieci pojawiła się relacja ze spotkania, w trakcie którego 23 gości odsłuchało 34 utwory TDF-a i Sir Micha. W oparciu o ich opinię artyści wybrali piosenki na „Vanillahajs” i nagrali je odnowa (w trakcie spotkania zaprezentowano demówki).

Finalnie na trzynastym solowym albumie TDF-a znalazły się 22 kawałki (w wersji limitowanej). Co stanie się z tymi, które nie weszły na płytę? Tego nie wie nikt, ale na pewno nie zginą. Licząc jeszcze z tymi, które nie weszły na „Elliminati” i „Kurta Rolsona”, to będzie materiał na dwie płyty jakby co, jakby mnie „kill him” – śmieje się Tede. A jak mnie nie „kill him”, to coś tam zrobimy.

Jeśli wzorem ubiegłych lat, kiedy przy okazji urodzin artysty ukazywały się okolicznościowe płyty „Elliminaticket” i „Kurort Rolson”, Tede zdecyduje się na podobny zabieg teraz, to część nagrań może ujrzeć światło dzienne już w lipcu. Tegoroczne, 39 urodziny raper będzie świętował 12 lipca, tradycyjnie w Mielnie (klub Bajka).

Tagi


Polecane

Share This