Tede nagrywa płytę z Sitkiem?


2016.07.09

opublikował:

Tede nagrywa płytę z Sitkiem?

Foto: P. Tarasewicz

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się wreszcie albumu Sitka. Wrocławski raper ostatnimi czasy wycofał się z mediów, jednak na początku roku poinformował, że w 2016 otrzymamy jego długo oczekiwany solowy materiał.

Na początku tygodnia na profilach instagramowych profilach Sitka i Tedego pojawiły się posty związane z klipem kręconym do ich wspólnego kawałka. Jak wiadomo, drogi raperów przecinały się już niejednokrotnie, a wszystko zaczęło się od wspólnego numeru „Oni wiedzą”, który znalazł się na płycie Tedego i Sir Micha „Elliminati”. Kawałek pomimo braku teledysku wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Kolejna rzecz, która wskazuje na zainteresowanie Tedego twórczością Sitka, to zaproszenie go jako jednego z niewielu artystów niezwiązanego z wytwórnią Wielkie Joł, na występ podczas kultowych urodzin Tedego w Mielnie. Ponadto Tede follow-upuje wers Sitka z kawałka donGURALesko „Pięć”. Gdzie Sitek nawija “Mam pięć gwiazdek jak pierdolony generał”, Tede parafrazuje to wersem „Mam pięć gwiazdek jak pierdolony Sheraton”. Dodatkowe pytania nasuwa fakt, że Tede podczas koncertów puszcza fanom zwrotkę młodszego kolegi z oryginalnej wersji „Pięć”. Wiemy, że Tede kiedyś zaproponował nagranie wspólnej płyty Dioxowi, co zaowocowało krążkiem „Przypadek? #Niesondze” utworzonej przez TDF-a, Dioxa i Sir Micha grupy Potwierdzone Info. Czy tym razem również tak się wydarzy?

Czy obaj panowie nagrali ze sobą jakiś poważniejszy materiał, o którym jeszcze nie chcą nam powiedzieć? Podejrzewamy, że taka kolaboracja mogłaby odnieść wielki sukces i sporo namieszać w polskim show-biznesie. No i jakby co, mamy już gotową okładkę 🙂

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

{facebook}

 

Polecane

Share This