Tede i Sir Mich – „Skrrrt” okiem twórców


2017.10.26

opublikował:

Tede i Sir Mich – „Skrrrt” okiem twórców

foto: Michał Chojnacki

Po bardzo aktywnym okresie koncertów plenerowych Tede i ekipa Wielkie Joł rozpoczęli jesienną część „touRRRne”, czyli trasy promującej album „Skrrrt”.

Tymczasem wytwórnia Wielkie Joł we współpracy z autorami aplikacji Tap2C przygotowała specjalne materiały wideo poświęcone temu albumowi, które można zobaczyć po zeskanowaniu smartfonem wybranej strony z okładki płyty „Skrrrt”.

Jak informuje wytwórnia wszystkie strony książeczki są multimedialne i dzięki zastosowaniu aplikacji Tap2C można odkrywać więcej treści związanych z tą płytą. Aplikacja Tap2C dostępna jest za darmo na Android & iOS, a jej obsługa jest prosta – wystarczy zeskanować wybraną stronę a treści pojawią się na ekranie telefonu.

Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości oraz technologii 3D znów stawiamy poprzeczkę dość wysoko, ale taka strategia świetnie wpisuje się w naszą obecność w cyfrowym świecie – dodaje Kamil „Jakuza” Jaczyński z NWJ..

Przy okazji premiery „Skrrrt” Tede mówił o krążku: – To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka.

Polecane

Share This