Tede udostępnia „Pół życia na żywo” w wersji wideo

Cały koncert od dziś dostępny w sieci.


2018.02.09

opublikował:

Tede udostępnia „Pół życia na żywo” w wersji wideo

foto: P. Tarasewicz

Od dziś w TIDALU możemy zobaczyć cały koncert Tedego zatytułowany „Pół życia na żywo”. To pierwszy w Polsce przykład udostępnienia na platformie streamingowej materiału dostępnego dotychczas wyłącznie na płycie DVD

„Pół życia na żywo” to przegląd twórczości TDF-a od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po materiał z krążka „Keptn'” zagrany na żywo na deskach warszawskiego klubu Stodoła w towarzystwie 20 muzyków.

Koncert zawiera utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z występów, ale w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję. Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde.

Premiera filmu odbyła się na wielkim ekranie w sieci Multikino.

Widziałem setki koncertów w swoim życiu, w tym dziesiątki hiphopowych. Koncert TDF-a w Stodole śmiało mogę zaliczyć do najlepszych rapowych produkcji, które miałem okazję przeżywać na żywo – komentował Piotr Tarasewicz z CGM.pl – Wyjątkowy koncert i niesamowita energia. To po prostu trzeba zobaczyć – dodawał Sir Mich.

Polecane