Tede: „Zła wiadomość – nie jesteśmy już undergroundem”


2013.12.25

opublikował:

Tede: „Zła wiadomość – nie jesteśmy już undergroundem”

W rozmowie z serwisem 40KiloVinyli Tede wypowiedział się na temat statusu, jaki ma w Polsce hip-hop. Nie jesteśmy już undergroundem i nigdy nie będziemy – stwierdził Tede. Hip-hop to najpopularniejszy gatunek muzyczny w tym kraju. Jesteśmy popkulturą. Wystarczy popatrzeć na OLiS.

Raper odniósł się także do obecności raperów w programach śniadaniowych. Ludzie, którzy zarządzają mediami, mają świadomość, że muzyka hip-hop jest najlepiej sprzedającym się gatunkiem w Polsce. Tworząc kontent programu, chcesz go uatrakcyjnić, zapraszasz więc ludzi, którzy budują publiczność. Jeżeli muzyka hip-hop jest najpopularniejszym gatunkiem, to fajnie by było zaprosić kogoś, kto reprezentuje ten gatunek.

{reklama-hh}Ponieważ nikt tam nie pójdzie, gdyż pójście tam oznacza, że jest się pedałem i kurwą, to pójdzie PiKej. Nie zdziwię się, jak zaraz będzie Bonus BGC w „Dzień dobry TVN”
– mówi TDF, który pojawił się kiedyś w „Dzień dobry TVN”, narażając się tym samym na falę hejtu ze strony hip-hopowej publiczności. Dopóki my – odbiorcy – będziemy mówić o tych, którzy się tam pojawili, że się sprzedali, dopóty będziemy oglądać w tych programach PiKejów. Dlaczego Norbi albo K.A.S.A. Kasowski pojawiają się w telewizji? Byłem na fanpage`u Kasowskiego, tam są z cztery tysiące ludzi.

Więcej w poniższym materiale wideo.

Polecane

Share This