Tegoroczny Impact Festival się nie odbędzie, ale jego gwiazda i tak wystąpi w Polsce


2022.05.11

opublikował:

Tegoroczny Impact Festival się nie odbędzie, ale jego gwiazda i tak wystąpi w Polsce

foto: mat. pras.

W 2022 miała się odbyć kolejna edycja Impact Festivalu. Live Nation zaprosiło na 6 lipca do krakowskiej Tauron Areny zespoły Five Finger Death Punch, Hollywood Undead oraz Black Label Society. Wygląda jednak na to, że impreza nie dojdzie w tym roku do skutku. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że dwa z trzech wymienionych zespołów zagrają tego samego dnia w innym mieście.

Zamiast trzech grup na Impakcie w Krakowie, dostaniemy koncert Five Finger Death Punch oraz Hollywood Undead w Warszawie. 6 lipca oba zespoły będzie można zobaczyć w COS Torwar. Co z wejściówkami na Impact? – Bilety zakupione na Impact Festival 2022 zaplanowany na 6 lipca 2022 w Tauron Arenie Kraków można wymieniać na bilety na koncert w COS Torwar w Warszawie. Bileteria, za pośrednictwem której zakupiliście Państwo bilety, skontaktuje się z Wami – informuje na Facebooku Live Nation.

Five Finger Death Punch przyjadą do Polski promować zapowiadany na ten rok album „AfterLife”. Posłuchajcie tytułowego utworu z tego krążka.

Polecane

Share This