Tekashi 69 usunie tatuaże na własny koszt?


2019.09.24

opublikował:

Tekashi 69 usunie tatuaże na własny koszt?

Tekashi 69, który podczas ostatniej wizyty w sądzie zeznawał przeciwko kilku swoim kompanom z Nine Trey Blood, nie będzie miał łatwego życia nawet, jeśli ostatecznie dołączy do programu ochrony świadków.

Jay Kramer, były pracownik FBI zajmujący się sprawami dotyczącymi przestępczości zorganizowanej stwierdził, że jeśli Hernandez zmieni nieco podejście, to ma szanse na w miarę normalne życie:

“Wiem, że wszystkim się wydaje, że w czasach social mediów i faktu jak sławny i rozpoznawalny jest Tekashi, nie ma on szans na normalne życie w programie ochrony świadków. Nie jest to jednak prawda. Jeśli usunie on swoje tatuaże, zetnie włosy, zacznie się inaczej ubierać i przede wszystkim nabierze pokory i przestanie się wychylać, to może mu się udać. Ostatnio sporo przeszedł – porwanie, bójki, napady i strzelaniny. Może teraz będzie chciał zostawić swojej największe błędy za sobą”.
Co ciekawe, Służba Marszałkowska Stanów Zjednoczonych od razu stwierdził, że jesli Tekashi przystąpi do programu ochrony świadków, to tatuaże będzie musiał usunąć na własny koszt.

Przypomnijmy, że podczas ostatnich zeznań Hernandez stwierdził m.in. że członkiem Nine Trey jest Jim Jones, a kiedyś należała do nich także Cardi B.

Poniżej video z czasów, kiedy Tekashi mógł sobie jeszcze z dumą porapować w towarzystwie swoich ziomków z gangu:-)

Polecane

Share This