Tekashi 6ix9ine opowie federalnym o wszystkim? 50 Cent nie ma wątpliwości


2019.02.06

opublikował:

Tekashi 6ix9ine opowie federalnym o wszystkim? 50 Cent nie ma wątpliwości

fot. P. Tarasewicz

Tekashi 6ix9ine zdecydował się na współpracę z policją, prokuraturą i FBI. Nie dość, że raper przyznał się do stawianych mu zarzutów, to jeszcze wyraził chęć współpracy. Tekashi ma świadomość, że dzięki temu może liczyć na znacznie łagodniejszy wyrok niż 47 lat, które grożą mu w najgorszym razie.

Jak dużo 6ix9ine powie władzom? Zdaniem 50 Centa… wszystko i o wszystkich. – Opowie federalnym o wszystkim. Oni nawet jeszcze nie mieli na niego aktu oskarżenia. Tylko powiedzieli mu, co na niego mają, a on już zaczął gadać, a oni mogą teraz oskarżyć kolejne osoby – skomentował ostatnie doniesienia 50 Cent. W takiej sytuacji wydaje się, że Curtis nie będzie chciał mieć już zbyt wiele wspólnego z młodszym kolegą, którego do niedawna nazywał swoim synem.

Nowa ksywka na Twitterze

Są już pierwsze efekty współpracy Tekashiego z federalnymi. Jego zeznania pomogły aresztować trzy osoby podejrzane o zorganizowanie nieudanego zamachu na Chief Keefa.

Donosicielstwo nigdy nie jest w dobrym tonie, szczególnie w rapie, stąd nie dziwi reakcja użytkowników Twittera na wieści dotyczące Tekashiego. Od kilku dni w serwisie funkcjonuje nowy hashtag snitch9ine, będący kombinacją słowa „snitch”, czyli „kapuś” oraz ksywki 6ix9ine.

Polecane

Share This