Tekashi 6ix9ine oskarżony o uprawianie seksu z nieletnią


2020.10.21

opublikował:

Tekashi 6ix9ine oskarżony o uprawianie seksu z nieletnią

Tekashi dopiero skończył odsiadkę, a już ma kolejne kłopoty. W 2015 roku artysta uprawiał seks z 13-letnią wówczas kobietą. Sytuację nagrały kamery, więc raper miał nieduże pole manewru, dlatego w 2018 zawarł w tej sprawie ugodę, na mocy której skazano go na cztery lata więzienia w zawieszeniu. W niedawnym wywiadzie dla New York Timesa artysta stwierdził, że zadośćuczynił już za swoje zachowanie. Teraz jednak sprawa wraca za sprawą kobiety, która twierdzi, że to ona jest bohaterką nagrania i żąda od rapera odszkodowania.

Kobieta skarżąca Tekashiego twierdzi, kiedy uprawiała z nim seks na imprezie, była pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie mogła więc wyrazić świadomej zgody na na stosunek. W trakcie zajścia 6ix9ine i jego towarzysz Tay Milly mieli nakręcić trzy filmy, które następnie trafiły do sieci.

Sprawdź też: Tekashi przedawkował i trafił do szpitala

Prawnik Tekashiego Lance Lazarro zapewnia, że kiedy tylko pozew zostanie dostarczony, jego klient będzie „energicznie się bronił”, przypomina także, że od sprawy minęło już dużo czasu i jest zdziwiony, że kobieta zdecydowała się pozwać 6ix9ine’a dopiero teraz.

Polecane

Share This