Tekashi 6ix9ine wydał nową płytę


2018.11.28

opublikował:

Tekashi 6ix9ine wydał nową płytę

foto: mat. pras.

Z racji na problemy prawne Tekashiego 6ix9ine’a piątkowa premiera albumu „Dummy Boy” została odwołana. Wydawnictwo nie trafiło do szerokiej dystrybucji w zaplanowanym terminie, można je było nabyć za to w formie elektronicznej w sklepie artysty. Odwołaniu premiery nie towarzyszył żaden komunikat mówiący o nowej dacie, stąd spodziewaliśmy się, że na pełnoprawny debiut kontrowersyjnego rapera przyjdzie nam trochę poczekać, tymczasem wydawnictwo nieoczekiwanie pojawiło się na platformach streamingowych.

„Dummy Boy” przynosi 13 kawałków trwających łącznie niespełna 35 minut. Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Nicki Minaj, Kanye West, Bobby Shmurda i Tory Lanez. Raper promuje wydawnictwo singlem „Stoopid”. Na kilkanaście dni przed aresztowaniem Tekashi miał kręcić klip do kawałka „Mama” z Westem i Minaj. Niestety, zdjęcia przerwała strzelanina.

Raper od tygodnia przebywa w areszcie, w którym czeka na proces. Tekashi usłyszał zarzuty ściągania haraczy oraz posługiwania się bronią palną, ale nie przyznał się do winy.

Polecane

Share This