Tekashi chwali się łańcuchem, za który zapłacił fortunę. „Fajnie jest mnie nienawidzić”


2021.03.06

opublikował:

Tekashi chwali się łańcuchem, za który zapłacił fortunę. „Fajnie jest mnie nienawidzić”

fot. kadr z wideo

Tekashi chętnie chwali się biżuterią i kwotami, które na nią wydaje. Przed tygodniem raper eksponował łańcuch z obrotowym wisiorem, zastanawiając się, czy ktoś w rap grze ma lepszy, teraz idzie krok dalej, pokazując wisior, który – jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi – pluje wodą.

Fajnie jest mnie nienawidzić, wiem – puszy się Tekashi. – Mój łańuch pluje wodą. Łańcuch za ponad milion dolarów – komentuje 6ix9ine.

Nowa zabawka kontrowersyjnego rapera to dzieło jubilera Richiego Richa (trudno o mniej oryginalną ksywkę w branży), jednego z ulubionych jubilerów celebrytów. Na jego profilu możecie zobaczyć błyskotkę z bliska, u 6ix9ine’a z kolei zobaczycie, że przedmiot faktycznie pluje wodą.

Sprawdź także: Tekashi 69 twierdzi, że nie jest kapusiem: „Nie byłem nic winny tym facetom”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Richie Rich (@richierichny)

Po wyjściu na wolność Tekashi wrócił do starych nawyków – trollowania i podpadania wszystkim dookoła. Kiedy jesteś naczelnym prowokatorem amerykańskiego rapu jak 6ix9ine, musisz dbać przede wszystkim o porządną ochronę. Tymczasem kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że to właśnie ochroniarze pozywają rapera.

W 2018 roku, tuż przed tym jak Tekashi trafił za kraty, raper otaczał się kordonem ochroniarzy. Możemy założyć, że w niebezpiecznym dla siebie okresie Daniel Hernandez zawdzięcza obstawie to, że nic mu się nie stało. Problem w tym, że firma ochroniarska, która ubezpieczała 6ix9ine’a do dziś nie otrzymała należnego wynagrodzenia.

Prawnicy Metropolitan Patrol w złożonym pozwie przekonują, że raper podpisał z firmą umowę na całodobową, uzbrojoną ochronę. W ciągu dnia stawka wynosiła 85 dolarów za godzinę, nocami rosła do 127,50 dolara. Metropolitan Patrol miało nie tylko zadbać o personel ubezpieczający rapera, ale dostarczyć mu także opancerzone samochody. Firma wyceniła swoje usługi na 75 tysięcy dolarów, ale kiedy wystawiła za nie rachunek, raper odmówił uregulowania należności. Teraz Metropolitan Patrol dolicza do tego odsetki za zwłokę oraz koszt procesu, domagając się od Tekashiego 88 tysięcy.

Prawnik 6ix9ine’a Lance Lazzaro wyjaśnia, że to nie raper powinien pokryć rachunek, a reprezentująca go agencja MTA Bookings i że tak naprawdę konflikt dotyczy obu firm, a Tekashi nie ma z nim nic wspólnego. Raper oczywiście nie komentuje sprawy.

W drugiej połowie lutego Hernandez zakończył niemal półroczną przerwę od mediów społecznościowych i muzyki, publikując klip do premierowego numeru „ZAZA”. W ciągu pierwszej doby wideo, w którym raper pokazał swój nowy wizerunek – masę nowych tatuaży i zarost – wyświetlono ponad 20 mln razy, dziś ten wynik jest niemal dwukrotnie wyższy, a byłby lepszy gdyby nie to, że przez kilka dni wideo miało status niepublicznego. Jeśli jeszcze nie widzieliście teledysku do „ZAZA”, możecie to nadrobić teraz.

Polecane

Share This