Tekashi: „Ludzie mi nie wierzą, bo jestem trollem”


2018.07.25

opublikował:

Tekashi: „Ludzie mi nie wierzą, bo jestem trollem”

foto: mat. pras.

W niedzielny poranek Tekashi 6ix9ine trafił do szpitala po tym, jak został napadnięty, okradziony i pobity. Do całego zdarzenia doszło na Brooklynie, gdzie artysta pracował nad nowym klipem. W jednej z nowojorskich klinik raper przeszedł badania, w tym tomografię. Po kilkunastu godzinach wrócił do domu.

Po całym zdarzeniu raper przeprowadził transmisję na żywo na Instagramie, podczas której podsumował incydent krótko: – Jestem szczęśliwy, że żyję.

Pojawiło się też specjalne nagranie wideo dla TMZ, w którym Tekashi opowiedział o porwaniu i kradzieży. Kontrowersyjny raper zaznaczył, że ktoś powiedział zabójcom, gdzie mieszka. Dodał też, że ludzie nie chcą wierzyć w jego wersję zdarzeń, ponieważ… za dużo trolluje w internecie. Całe nagranie można obejrzeć poniżej.

Tekashi 6ix9ine porwany, pobity i okradziony

Artysta został siłą wciągnięty do samochodu, gdzie został uderzony w głowę. Trzech napastników zagroziło, że jeśli nie odda im pieniędzy i biżuterii, zabiją go. Następnie razem z raperem podjechali pod jego dom, po czym wynieśli z niego biżuterię wartą około 750 tysięcy dolarów.

Następnie napastnicy zabrali Tekashiego spod domu. TMZ powołując się na relacje świadków opisuje, że artysta zdołał wydostać się z samochodu. Jeden z napastników biegł za raperem, ale w obawie, że zostanie rozpoznany zaprzestał pogoni. Świadkowie wezwali pomoc, dzięki czemu 6ix9ine został przewieziony do szpitala, w którym przeszedł serię badań.

Raper zagra w Polsce?

Tekashi 6ix9ine być może wystąpi w Polsce. Artysta dołączył do obsady trasy Nicki Minaj i Future’a. – 6ix9ine jest jednym z trójki artystów, których dodajemy z Future’em do trasy #NickiHndrxx World Tour – poinformowała Nicki.

Artyści rozpoczną “#NickiHndrxx World Tour” od koncertów w Stanach, a na początku 2019 roku przeniosą się do Europy. 24 lutego dotrą do Polski, aby wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Polski koncert będzie ich trzecim występem w europejskiej trasie.

Informacja o dołączeniu Tekashiego do trasy nie jest równoznaczna z potwierdzeniem jego przyjazdu do Łodzi. W tej chwili nie wiadomo jeszcze, czy goście Nicki i Future’a będą podróżować z nimi po całym świecie czy może poszczególne osoby pojawią się na konkretnych odcinkach trasy.

Polecane

Share This