Tekashi nakręcił klip na ulicach Brooklyn’u


2020.08.03

opublikował:

Tekashi nakręcił klip na ulicach Brooklyn’u

Tekashi korzysta ze swoich pięciu minut sławy. Tuż po tym, jak skończył się jego areszt domowy, raper ruszył na ulice Brooklyn’u, żeby nakręcić swój pierwszy klip na wolności. Video powstało do numeru „Punani„. Jak donosi serwis TMZ, zdjęcia zaczęły się wcześnie rano, ekipa chroniąca 6ix9ine’a zablokowała kilka ulic, co oznacza, że niesławny raper musiał mieć pozwolenie od władz miasta na zdjęcia. Na planie pojawiło kilka ekskluzywnych samochodów – od kolorowych Lamborghini, przez Mercedesy po McLarena. Co ciekawe, video w tempie ekspresowym trafiło na kanał YouTube Tekashiego.Przez kilka godzin zyskało ponad 16 milionów wyświetleń.

SPRAWDŹ TAKŻE: Adwokat Tekashiego 6ix9ine: „Mój klient będzie potrzebował dodatkowej ochrony”

Opublikowane do tej pory teledyski Tekashiego, które nagrywane były podczas aresztu domowego rapera zdobywały ogromne wyświetlenia – „Gooba” – 498 mln, „Trollz” z Nicki Minaj – 225 mln, „Yaya” – 112 mln.

Przypomnijmy, że Tekashi przebywa obecnie pod 5-letnim nadzorem próbnym. Mimo, iż miał on możliwość skorzystania z programu ochrony świadków, nie zrobił tego.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bedoes o Kubim Producencie: „Nie świeci pieniędzmi i nie struga ch*j wie kogo”

Przypomnijmy, że kilka dni temu Tekashi ujawnił, że podpisał kontrakt z GlobalStreamsNow. Kontrowersyjny raper dostanie pięć milionów dolarów za jeden występ live stream. Ma się on odbyć 5 września o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Koncert online będzie trwał godzinę i zawierał 12 numerów z jego albumu. Nowy krążek 6ix9ine ma ukazać się w przyszłym miesiącu, a raper zaplanował także kilka spotkań z fanami w miejscach publicznych.

 

Polecane


Share This