Tekashi nie mógł spędzić świąt z córką. Na drodze stanęła matka dziewczynki


2020.12.27

opublikował:

Tekashi nie mógł spędzić świąt z córką. Na drodze stanęła matka dziewczynki

fot. kadr z wideo

To nie były udane święta dla Tekashiego. Podobnie jak przed rokiem raper nie mógł spędzić ich ze swoją córką. O ile jednak w 2019 było to niemożliwe, ponieważ 6ix9ine przebywał w zakładzie karnym, tym razem na drodze stanęła matka dziewczynki. Sara Molina zabroniła raperowi spotkać się z pięcioletnią córką, tłumacząc, że Daniel Hernandez na to nie zasłużył.

6ix9ine deklarował, że po zakończeniu odsiadki zrobi wszystko, by odbudować więź z pięcioletnią Saraiyah, ale jej matka twierdzi, że przez ostatnie miesiące (od sierpnia raper znów jest wolnym człowiekiem) był nieobecny w jej życiu. Sara sugeruje również, że mimo zapowiedzi Tekashi nie wspierał finansowo ani jej, ani córki. Molina deklaruje, że dała raperowi pełną swobodę w kontaktach z dzieckiem, ale on nie był zainteresowany skorzystaniem z niej. Raper miał także przegapić październikowe urodziny dziewczynki, nie odwiedzając jej, nie wysyłając prezentu ani nawet nie dzwoniąc.

Sprawdź też: Dr. Dre pokazał w sądzie intercyzę. Żona nadal chce od niego dwóch milionów alimentów miesięcznie

Prawnik 6ix9ine’a Lance Lazarro odpiera te zarzuty, twierdząc, że raper próbuje być częścią życia swojego dziecka, ale Sara Molina nie pozwala mu na spotkania z Saraiyah.

Polecane


Share This