Tekashi po raz pierwszy komentuje swoje pobicie: „Ulica nie rządzi się żadnymi zasadami”

Raper publikuje nowe nagranie, na którym trzech mężczyzn katuje go w siłowni w Los Angeles


2023.04.01

opublikował:

Tekashi po raz pierwszy komentuje swoje pobicie: „Ulica nie rządzi się żadnymi zasadami”

Na Instagramie Tekashiego pojawiło się nowe nagranie z bójki, do której doszło kilka dni temu w jeden z siłowni w LA. Przypomnijmy, że trzech napastników poważnie pobiło wtedy 6ix9ine’a.

SPRAWDŹ TAKŻE: Popularna polska sex-streamerka i gwiazda filmów porno zapowiada rapowy projekt. Zwiastun pierwszego klipu już dostępny

Pierwsza podejście do sytuacji. Od dwóch lat poruszam się bez ochroniarzy. Nie to, żebym promował takie zachowanie, ale teraz przynajmniej widzicie, że naprawdę przed nikim się nie ukrywam. Jeśli kiedykolwiek nasze drogi się przecięły i byliście w moim domu (dziewczyny wiecie o kim mówię), to możecie powiedzieć światu, że Danny jeździ sam własnymi samochodami. Stacje benzynowe, supermarkety, restauracje itp. To co wydarzyło się ostatnio jest zwykłym tchórzostwem. Nie jestem zły, że to się wydarzyło. Ulica nie rządzi się żadnymi zasadami. I teraz wyobraź sobie, że nie masz nic wspólnego z daną sytuacją i nagle czujesz się zobowiązany do tego, żeby coś, co cię nie dotyczy, zaczęło cię dotyczyć. Bardzo dziwne. Cieszę się, że wciąż tutaj jestem. Kocham swoich fanów i wam dziękuję.

PS

Nie wiedziałem, że nagle mamy szacunek na ludzi, którzy skaczą po innych. Kiedy to się stało? – napisał Tekashi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @6ix9ine

Przypomnijmy, że przedstawiciele biura szeryfa w Palm Beach poinformowali, że detektywi aresztowali trzech mężczyzn – Rafaela Medinę, Jr., Octaviousa Medinę i Anthony’ego Maldonado za napaść i obrabowanie nowojorskiego rapera. Podejrzani zostali zatrzymani w czwartek wieczorem i osadzeni w areszcie okręgowym. Na razie nie wiadomo jaka kara grozi napastnikom.

Polecane

Share This