Tekashi sprawił sobie nowy łańcuch. Kosztował fortunę


2021.02.22

opublikował:

Tekashi sprawił sobie nowy łańcuch. Kosztował fortunę

fot. YouTube

W piątek do sieci trafił najnowszy teledysk 6ix9ine’a. Video powstało do numeru „Zaza” i po trzech dniach od premiery na ma liczniku pond 25 milionów wyświetleń. Obok nowych tatuaży, zdobiących już niemal całe ciało, 6ix9ine chwali się w nim bogatszym niż dotychczas zarostem.

Co poza nowym wizerunkiem zobaczycie w teledysku do „ZAZA”? Jak to zwykle u Tekashiego bywa w klipie nie zabraknie brakuje kolorów, banknotów i skąpo odzianych, twerkujących tancerek. W teledysku znalazło się także odniesienie do konfliktu Tekashiego z Meek Millem. Przypomnijmy – panowie spotkali się kilka dni temu twarzą w twarz i trudno nazwać tę konfrontację przyjacielską.

Sprawdź także: Do sieci trafiło nagranie ze starcia Meek Milla i Tekashiego. 6ix9ine oskarża go o współpracę w policją: „Ta c*pa jest z policji”

W nocy z niedzieli na poniedziałek Tekashi pochwalił się na Instagramie swoim nowym łańcuchem. Kontrowersyjny raper twierdzi, że wyprodukowanie błyskotki kosztowało go milion dolarów. W opisie filmu 6ix9ine ponownie nazywa się Królem Nowego Jorku…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

W kolejnym poście widzimy film, pokazujący Tekashiego na imprezie w klubie – raper oczywiście jest bez koszulki, a na szyi wisi jego nowy łańcuch. W opisie czytamy:

– Jestem nietykalny. Nie wierzcie w to co czytacie w sieci. Te czar*uchy wcale takie nie są.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

Polecane

Share This