Tekashi znowu modli się za zamordowanego rapera


2020.08.29

opublikował:

Tekashi znowu modli się za zamordowanego rapera

Przypomnijmy, że w połowie sierpnia raper zamieścił na swoim Instagramie film pokazujący go modlącego się pod graffiti przedstawiającym zamordowanego Nipsey Hussle’a.

– Spoczywaj w pokoju Nipsey. Wiem, ze patrzysz na mnie z góry, jak oddaję ci szacunek. Sklep jest zamknięty, ale w okolicy powstał ten mural – napisał wtedy Tekashi.

Rozzłościło to wiele osób, bo ja przecież pamiętamy, Nipsey został zastrzelony przez jednego ze swoich kolegów, który okazał się kapusiem. W sprawie zabrał nawet głos przyjaciel Nipsey‚a – The Game:

-Ty szczurze bez szacunku. Pogrywaj sobie dalej – napisał słynny raper na Instagramie.

Ty razem 6ix9ine wziął sobie ba celownik rodzinę Lil Durka. Tekashi przebywa obecnie w Chicago, co oczywiście ogłosił w swoich mediach społecznościowych.

Film został skomentowany przez Lil Durka i Lil Reese’a, znanych raperów pochodzących z Wietrznego Miasta:

– Damn the feds in chicago everybody go inside – napisał Lil Durk

– I heard you just tried to sneak on block bro lol don’t lose yo life playing on internet 69 – dorzucił Lil Reese.

To najwidoczniej było impulsem do tego co później zrobił Hernandez. W jednym z kolejnych filmów na Instagramie Tekashi przyjeżdża na OBlock (jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Chicago) z bukietem kwiatów, klęka, modli się, całuje ziemię.

– Przyjechał na OBlock żeby oddać hołd kuzynowi Lil Durka – Nuskiemu, który został zastrzelony. Musimy wprowadzić zmiany do naszej społeczności – napisał Tekashi przy filmie, przypominając jednocześnie o preorderze swojego nadchodzącego albumu.

Przypomnijmy, że OTF Nunu, a.k.a. Nuski, kuzyn słynnego Lil Durka został zastrzelony w 2014 roku. Napastnik podszedł do Nunu, gdy ten siedział w samochodzie. Oddał do niego kilka strzałów. Raper zmarł na miejscu. Do zdarzenia doszło dwa dni po podpisaniu przez Nuskiego kontraktu płytowego.

Żródło: Instagram

Polecane

Share This