Tekst rapowy za 99 PLN? Kusząca oferta ghostwritingu


2020.10.08

opublikował:

Tekst rapowy za 99 PLN? Kusząca oferta ghostwritingu

Obok powszechnego zjawiska oficjalnego pisania tekstów dla innych artystów, na rynku istnieje także usługa ghostwritingu polegająca na tym, że ktoś pisze dla nas tekst, który my następnie podpisujemy jako swój. Przez lat korzystanie z pomocy ghostwriterów było uważane za haniebne, ale czasy się zmieniają i dziś coraz mniej osób ma z tym problem. Nas dziwi to o tyle, że jeśli już naprawdę wykonuje się cudzy tekst, to chyba jednak fair byłoby poinformować swoich fanów, kto w rzeczywistości napisał nawijane lub wyśpiewywane linijki.

W sieci można znaleźć profesjonalne oferty ghostwritingu, twórców po cichu pozyskują także managementy artystów i wytwórnie. Oczywiście można szukać ghostwriterów także na stronach z ogłoszeniami. Właśnie w jednym z takich serwisów ogłasza się autor „przeszło 532 komercyjnych tekstów”, który za stówkę napisze tekst dla Was. W ofercie teksty do kawałków rapowych, trapowych, drillowych, popowych i klubowych.

Sprawdź też: Kazik: Dotarło do mnie, że Molesta była jedyną diagnozą życia młodych ludzi

Zajmuję się pisaniem tekstów od przeszło 6 lat. Na swoim koncie mam mnóstwo hitów jak i mniej znanych produkcji – reklamuje swoją ofertę jego autor.

Anonimowy twórca przygotuje dla Was zarówno zwrotki jak i refreny, a za dodatkową opłatą udostępni również demo, z którego dowiedzie się, jak wykonać tekst, także odpada Wam również problem z kombinowaniem flow.

Czyje kawałki znajdują się wśród tych „przeszło 532 komercyjnych tekstów”? Tego nigdy się nie dowiemy, ponieważ autor oferty gwarantuje dyskrecję. Jeśli zdecydujecie się skorzystać z jego propozycji, zajrzyjcie tutaj.

Polecane

Share This