Teledysk Maty na czarnej liście? Kolejna platforma odrzuca „100 dni do matury”


2020.01.24

opublikował:

Po tym jak wideo do „100 dni do matury” zniknęło z YouTube, SBM Label zdecydowało się opublikować je gdzie indziej. YouTube usunął wideo ze względu na potencjalne zagrożenie dla dzieci, jakie niesie teledysk. Od pewnego czasu każdy publikujący kontent na tej platformie jest proszony o zaznaczenie, czy przedstawione w nim treści są skierowane do dzieci czy do dorosłych. Usunięcie teledysku Maty może oznaczać, że SBM błędnie (przynajmniej wg YouTube’a) oznaczyło swój klip.

Wytwórnia znalazła nowy dom dla „100 dni do matury”, publikując wideo w znacznie mniej restrykcyjnym serwisie LiveLeak. Niestety, tam również już go nie zobaczymy, ponieważ materiał zniknął ze względu na „możliwe naruszenie zasad serwisu”. Niestety, LiveLeak nie oferuje niczego poza zdawkowym komunikatem, więc nie wiemy, co nie podobało się jego administratorom.

Mata pokusił się o krótki, ale wymowny komentarz, publikując na Instastory screen z informacją o usunięciu „100 dni do matury” z LiveLeak, oraz dopiskiem: – XDDDD.

Tagi


Polecane

Share This