Ten Typ Mes i Kuba Knap gośćmi Przesłuchań


2014.01.08

opublikował:

Ten Typ Mes i Kuba Knap gośćmi Przesłuchań

Alkopoligamia wraca do Trójmiasta. Agencja Medium zaprasza na drugi koncert w ramach cyklu Przesłuchania, którego głównymi bohaterami będą Kuba Knap oraz Ten Typ Mes. Już 9 stycznia sopocki Sfinks700 otworzy się na wszystkich tych, którzy od rapu wymagają nieco więcej.

Mes, człowiek wytwórnia, dostarczyciel hitów w ilościach hurtowych. Siedem płyt na koncie, setki występów, dekada na scenie i wciąż ewoluujący styl, sprawiają, że jego koncerty to prawdziwe arcydzieła gatunku. Wraz z Typem na koncertach szaleją Lepsze Żbiki, tj. artyści reprezentujący wytwórnię Mesa – Alkopoligamię. Stasiak, to współzałożyciel składu 2cztery7, który od lat wspiera Mesa na scenie. Za gramofonami stanie DJ Black Belt Greg – młody, respektowany gracz, który miał istotny wkład w ostatni krążek Mesa. Kolejnym ogniwem na scenie będzie Głośny, bitmejker Alkopoligamii, klawiszowiec i prekursor talkboxu.

{reklama-hh}

Przed Mesem wystąpi natomiast Kuba Knap, czyli pierwszy artysta Alkopoligamii, który oddał duszę zwolnionym bitom i „country rap tunes”. Zafascynowany teksańską niespiesznością i kalifornijskim słońcem wyróżnia się wśród rodzimych hiphopowców. Większość historii, które opowiada – o lenistwie, niepasujących do niego trzpiotkach, przeciągniętym dorastaniu i że ogólnie „nie jest z tych, którym się spieszy na metro” – siedzi najlepiej na lepkich, down-tempowych bitach czasem zahaczając także o breakbeat. Zapewne są wśród nas tacy, dla których to z pewnością nie będzie support.

Koncerty rozpoczną się od występu duetu Duchu/Emen, który zaprezentuje swoje najnowsze utwory.

Bilety w cenie 25 zł są już w sprzedaży.

{reklama-hh}

Polecane

Share This