Ten Typ Mes: „Naszą armię da się pokonać w ciągu doby, więc z kimś musimy budować sojusze”


2019.07.29

opublikował:

Ten Typ Mes: „Naszą armię da się pokonać w ciągu doby, więc z kimś musimy budować sojusze”

foto: Mateusz Czech

Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego Ten Typ Mes wziął udział w kampanii, zachęcającej do głosowania. Teraz raper wraca z wakacji w kraju, który nie należy do Unii Europejskiej i przestrzega, by w nadchodzących wyborach parlamentarnych nie popierać polityków, którzy mogliby wyprowadzić Polskę ze wspólnoty.

Żałuję, że na wycieczkę do Rosji nie mogłem zabrać swoich eurosceptycznych znajomych. Jestem ciekaw, czy znalazłby się chojrak, który wolałby żeby jego córka chodziła do szkoły w czymś, co bardziej przypomina to, niż w czymś co bardziej przypomina, powiedzmy, Frankfurt lub Hagę – napisał na Instagramie, publikując poniższe zdjęcia artysta.

„Stara Europa” może czasem nudzić, „nudzić w c**j”. Wschód przyciąga kolorytem, architekturą, fabularnym tłem wybitnej literatury, poczuciem humoru oraz miejscami uroczą wy***ą na powszechne normy, ale odpycha jako patent na zarządzanie. Pamięć jego sowieckiego smaku się rozcieńcza, dlatego tym bardziej warto tam jeździć, by samemu wyrobić sobie opinię. C**j z tymi Egiptami i Hiszpaniami, odwiedzajmy kraje, które najechały nasze rodziny w sumie niedawno (jeszcze w 1992 stacjonowało u nas 60k wojsk ZSRR) i dopiero wtedy ładujmy magazynki argumentów. Zachód ble. A wschód super? Czy odwrotnie? Naszą armię da się pokonać w ciągu doby, więc z kimś m u s i m y budować sojusze (i dbać o nie). Kierunek rozwoju Polski wybierzemy już w październiku – skomentował autor „RAPERSAMPLERA”, dołączając do wpisu hashtag #ApolitycznośćChorobąDziecięcą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ten Typ Mes (@mestentyp)

Polecane

Share This