Ten Typ Mes nie wiedział, że nagrywa z Tede

Tede i Mes to "niepasujące do siebie postaci"?


2019.01.20

opublikował:

Ten Typ Mes nie wiedział, że nagrywa z Tede

fot. Paweł Zanio

Tede zapowiadając swój feat u Księcia Kapoty mówił, że to historyczny kawałek. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że w numerze “Dzisiaj tak” z nadchodzącej płyty “Kapo di tutti capi” pojawi się także Ten Typ Mes.

Tede i Mes nigdy nie spotkali się w jednym numerze, więc numer Kapoty jak najbardziej można uznać za historyczny. Co ciekawe, do nagrania kawałka doprowadził przypadek. Goszcząc w Hyde Parku na antenie Weszło FM Mes przyznał, że kawałek powstał dzięki bałaganowi organizacyjnemu.

Zazwyczaj niepasujące do siebie postaci

Kapota dał do wyboru różne piosenki, do których wyobrażał sobie, że kolega raper się dogra. Jeden lub drugi. Organizacyjny miszmasz sprawił, że ten sam utwór co ja, wybrał Tede. Okazało się też, ze TDF dograł się pierwszy. Koniec końców ma w numerze takie dwie, zazwyczaj niepasujące do siebie postaci – zdradza reprezentant Alkopoligamii.

Książę Kapota, Ten Typ Mes i Tede kręcili kilka dni temu teledysk do wspólnego kawałka. Nie wiadomo jeszcze, czy usłyszymy numer przed premierą płyty. Debiutancki krążek Kapoty ukaże się 1 lutego. Na “Kapo di tutti capi” pojawią się ponadto Peja, KaeN i Malik Montana. Ten ostatni dograł się do numeru “W2P”, który pojawił się już w sieci wraz z klipem.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Co myśli każdy na zdjęciu? Czekam na wasze komentarze ale tylko te głupie 😂😂😂

Post udostępniony przez KSIĄŻE KAPOTA (@ksiaze_kapota)

 

Polecane