Ten Typ Mes: „Patriotyzm to szycie ubrań w Polsce, a nie bicie słabszych na ulicy”


2019.08.24

opublikował:

Ten Typ Mes: „Patriotyzm to szycie ubrań w Polsce, a nie bicie słabszych na ulicy”

foto: mat. pras.

Zapowiadając singiel „Myślę o tym” KęKę deklarował, że ujmie pojęcie patriotyzmu w niestandardowy sposób. Raper nawijał w piosence o edukacji, ale przede wszystkim o uczciwości i pracowitości. Teraz w podobnym tonie o patriotycznej postawie wypowiada się Ten Typ Mes. Korzystając z premiery nowej kolekcji w sklepie Alkopoligamia.com raper wyjaśnił, czym dla niego jest patriotyzm.

W nasz sklep.alkopoligamia.com wjechała nowa kolekcja ubrań! Ta koszula ma kilka detali, którymi deklasuje wszystkie białe żagle, spodnie są tak super, że dostały własne emoji, a skarpetki kolorowe jak kredki, a to wszystko szyjemy w Polsce, bo to jest właśnie, k***a, patriotyzm, a nie bicie słabszych na ulicy – napisał Mes.

Raper zachęcał w ostatnich miesiącach do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a podkreślał także, że w nadchodzących wyborach parlamentarnych zdecydujemy o kierunku rozwoju Polski na lata. Jesienią Mes rusza we wspólną trasę z Emilem Blefem. W repertuarze na pewno nie zabraknie klasycznych piosenek Flexxipu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ten Typ Mes (@mestentyp)

Polecane

Share This