Ten Typ Mes zapowiada nowy singiel, wykorzystując do tego nietypową technologię

Nikt wcześniej w polskim mainstreamie nie wpadł na taki pomysł.


2021.04.16

opublikował:

Ten Typ Mes zapowiada nowy singiel, wykorzystując do tego nietypową technologię

fot. Wiktor Franko

Po budzącym do dziś sporo kontrowersji wśród fanów Białym Tunelu czas na solowy album Tego Typa Mesa. Wydawnictwo nie ma jeszcze tytułu, ale jego premiera będzie mieć miejsce prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Póki co Mes zapowiedział, że już w poniedziałek usłyszymy pierwszy singiel zatytułowany „Only in Warsaw”. Jego producentem będzie @atutowy Na instagramowym profilu artysty znajdziemy okładkę singla, a także informację o wykorzystaniu przy premierze technologii NFT, czego nikt przed Mesem jeszcze w polskim mainstreamie nie zrobił.

Nie znając jeszcze ani jednego dźwięku z nadchodzącego krążka już teraz widzimy różnicę między nim a poprzednim. Przypominamy, że „RAPERSAMPLER” Ten Typ Mes nagrywał w całości na własnych bitach, tymczasem tutaj już przy pierwszym singlu mamy ksywkę @atutowego, co oznacza, że Piotr tym razem zaprosił do współpracy innych artystów.

Sprawdź także: Paluch wskazał dwóch polskich raperów, których chętnie usłyszałby na swojej płycie

NFT (Non-Fungible Token) to nowatorska technologia zapisów cyfrowych, polegająca na unikatowości tokenów. Każdy token NFT jest inny i nie da się w żaden sposób powielić, ani przenosić bez zgody właściciela, co czyni je swego rodzaju certyfikatami autentyczności. Wcześniej z tej technologii korzystali m.in. Aphex Twin, Snoop Dogg czy Azealia Banks, która użyła NFT przy sprzedaży swojej seks taśmy.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ten Typ Mes (@mestentyp)

W oczekiwaniu na nowy singiel Mesa proponujemy dziś sentymentalną podróż do 2011. Dokładnie 10 lat temu światło dzienne ujrzał album „Kandydaci na szaleńców”, więc trudno o lepszą okazję do jego odświeżenia.

Polecane

Share This