„Teraz wiem, co u was robił Hitler” – komentarz Hiszpanki po Eurowizji Junior


2019.11.26

opublikował:

„Teraz wiem, co u was robił Hitler” – komentarz Hiszpanki po Eurowizji Junior

fot. mat. pras.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior, stając się drugą z rzędu Polką wygrywającą konkurs. W głosowaniu jurorów Viki zajęła drugie miejsce, zdobywając 112 punktów, natomiast 166 punktów od widzów przyniosło jej zwycięstwo w głosowaniu internautów. Łącznie z 278 punktami Polka wyprzedziła Erżana Maksima z Kazachstanu (227 punktów) i Melani Garcię z Hiszpanii (212 punktów).

Zwycięstwo Polki rozczarowało Hiszpanów, którzy liczyli na triumf swojej reprezentantki. Niestety, nie wszyscy godnie znieśli porażkę. W sieci pojawiło się sporo hejterskich opinii, atakujących zarówno Viki jak i nasz kraj. Autorka najbardziej agresywnego komentarza porównała Polaków do szczurów i życzyła im śmierci. – Teraz wiem, co u was robił Hitler – napisała, dodając: – Cała Europa was nienawidzi, hahaha. Nigdy nie zagłosowałabym i nie wsparła Polski. Jesteście pie***onymi szczurami.

Brak słów na tego typu zachowania, aż jestem w szoku, że ktokolwiek na świecie mógł posunąć się do takiego komentarza. Ale nie warto reagować na takie komentarze. Cieszmy się zwycięstwem Viki 🏆 Po co zniżać się do ich poziomu – skomentowała jedna z Polek, puentując swój tweet słowami: – Przegrywać trzeba umieć.

Polecane

Share This