Texas – nowy album już w maju


2013.03.25

opublikował:

Texas – nowy album już w maju

Już 20 maja, w 25-tą rocznicę istnienia zespołu, ukaże się nowy album TEXAS. Płyta będzie nosić tytuł „The Conversation” i  będzie ją promować utwór pod tym samym tytułem.

Nowy krążek będzie pierwszym od ośmiu lat i jednocześnie ósmym w dyskografii zespołu. Do tej pory płyty Texas sprzedały się na całym świecie w 30 milionach egzemplarzy, a albumy „White on Blonde”, „The Hush” i „Greatest Hits” uzyskały status multiplatyny.

„The Conversation” redefiniuje i ponownie przedstawia zespół. Nowe utwory zostały napisane i wyprodukowane przez wokalistkę i gitarzystkę Sharleen Spiteri oraz basistę Johnny`a McElhone`a. Gościnnie na płycie udzielają się Richard Hawley i Bernard Butler. „The Conversation” składa się z utworów bogatych w melodie i emocje, które niczym nie ustępują najlepszym dokonaniom Texas. Płyta była nagrywana w studiach w Glasgow, Londynie i w studio Richarda Hawley`a, w Sheffield. To z jego pomocą powstało siedem piosenek, które stały się podstawą „The Conversation” – perfekcyjne połączenie rock n` rollowych inspiracji Hawley`a i ponadczasowych, magnentycznych melodii Texas.

Album Texas „The Conversation” ukaże się 20 maja 2013 r. dzięki firmie Mystic Production.

Tagi


Polecane

Share This