Ty też możesz pojawić się na płycie TDF-a i Sir Micha


2018.01.04

opublikował:

Ty też możesz pojawić się na płycie TDF-a i Sir Micha

foto: Michał Chojnacki

W Sylwestra o 23:59 w sieci pojawił się klip do kawałka „Murrrda”, pierwszego singla zapowiadającego planowany na ten rok album Tedego i Sir Micha „Warszawa hotël”. Artyści wspólnie z wytwórnią Wielkie Joł przygotowali dla Was akcję, dzięki której macie szansę pojawić się na krążku. Wystarczy, że nagracie specyficzny filmik i opublikujecie go na Instagramie dołączając odpowiednie tagi. Szczegóły znajdziecie poniżej.

W lutym wytwórnia Wielkie Joł wybierze najciekawsze zgłoszenia, a wybranych twórców zaprosi na wspólny przedpremierowy odsłuch płyty, której premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę tego roku – czytamy na instagramowym profilu Wielkiego Joł.

Kolejnym singlem zapowiadającym następcę „Skrrrt” będzie „Guczi sruczi look”. Nie znamy jeszcze daty premiery utworu.

Chcesz usłyszeć swój głos na najnowszym albumie TEDE & SIR MICH? 😆🎶👍 ➡Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji, dzięki której być może i Twój wokal znajdzie się na płycie „Warszawa Hotel”! Co zrobić by wziąć udział? 😀❤🎶 To proste! 💥💥💥 🔴Nagraj telefonem filmik, na którym wydajesz dźwięki. Nie pytaj nas, jakie dźwięki. Nagraj te, które potrafisz najlepiej i chcesz je nam zaprezentować. 🔴Wrzuć video na INSTAGRAM z hashtagiem #WARSZAWA_HOTËL i oznacz @tedef @sirmichwj @najwiekszejol 🔴Obserwuj hashtag #WARSZAWA_HOTËL 💥💥💥 W lutym wybierzemy najciekawsze zgłoszenia, a później wybranych twórców zaprosimy na wspólny przedpremierowy odsłuch płyty! 💥💥💥 Regulamin akcji dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/TEDE_WH_REGULAMIN #musicpromotion #musicpromo #polskamuzyka #muzyka #music #hiphop #rap #instamusic #wielkiejol #najwiekszejol #warszawa_hotël #tede #sirmich #wszyscyjestesmynwj

Post udostępniony przez Wielkie Joł / Dom Rapu / #nwj (@najwiekszejol)

Polecane

Share This