Tha Alkaholiks w Katowicach


2014.01.14

opublikował:

Tha Alkaholiks w Katowicach

Trzy dni, trzy gwiazdy – agencja Big Idea bardzo skutecznie podsycała atmosferę przed ogłoszeniem line-upu planowanego na 8 lutego koncertu. The Alkaholics wystąpią w katowickim Mega Clubie w ramach urodzinowej trasy 21&Over Anniversary – World Tour 2014. Bilety od poniedziałku w sprzedaży. Pierwsza pula jest dostępna w cenie 35 zł.

Prawdziwym fanom Hip Hopu ekipy Tha Alkaholiks (Tha Liks), w skład której wchodzą J-RO, E-Swift i Tash przedstawiać nie trzeba. Tha Liks po wydanym w 1993 roku albumie „21 And Over” zyskał szacunek i jedną z ważniejszych pozycji w świecie hip-hopu. Debiutancka płyta „21 And Over” rozeszła się w ponad 200 tys. egzemplarzy i została doceniona przez krytyków, którym do gustu szczególnie przypadł sposób rymowania. Właściwie każdy album Tha Alkaholiks, to majstersztyk, wychodzący w większości spod ręki producenta E-Swift jak również Diamond D czy Mad Liba.

{reklama-hh}

„Coast II Coast” jest echem rytmów z „21 And Over”. Pierwszy singiel, „DAAAM!” to kontynuacja „Make Room”, który od razu stał się klasyką. Z kolei trzeci album zespołu „Likwidation”, podobnie jak poprzednie z dużą dawką humoru i mistrzowskimi rymami J-RO i Tash`a to jedna z najbardziej znanych płyty zespołu, na której pojawili się między innymi: Xzibit, Ol` Dirty Bastard, King Tee, LL Cool J czy Nas.

Warto też pamiętać, że Tha Alkaholiks przeciwstawili się „The Rap Prohibition” i odmówili sprzedania się i zmiany nazwy, słusznie zresztą, bo ich muzyka jest bezkompromisowa i naprawdę uzależnienia, czego będziecie świadkami podczas 21&Over Anniversary – World Tour 2014.

21&Over Anniversary – World Tour 2014

x Tha Alkaholiks (J-Ro/Tash/DJ E-Swift)

x Lords Of The Underground (DoItAll/Mr. Funke/DJ Lord Jazz)

x Cali Agents (Rasco/Planet Asia)

08.02 – Katowice, Mega Club

Polecane

Share This