The Black Drops – team producencki


2011.02.08

opublikował:

The Black Drops – team producencki

The Black Drops to team producentów muzycznych i filmowych stojących za sukcesami największych polskich gwiazd począwszy od popu (m.in.:Feel, Candy Girl, Iwona Węgrowska, Paulla, Stachursky, Pin), hip hopu (m.in.:Kodex, Don Guralesko, Mezo, Jamal, Mrozu), alternatywy (m.in.: Kult, Lipali, Oszibarak, Hurt), a nawet metalu (m.in.: Behemoth, Amon Amarth). The Black Drops to projekt muzyczny, do którego dołączać będą inni artyści.

Muzyka The Black Drops jest niedefiniowalna, choć z całą pewnością odnaleźć w niej można najnowsze brzmienia i trendy pojawiające się w utworach: Empire of the sun, La roux, MGMT, Block Party, The Killers, The Hurts, 30 sec to mars i wielu innych młodych artystów nadających obecnie zupełnie nowy kształt muzyce pop.


Bardzo ważną cześcią The Black Drops są teksty mówiące o uczuciach towarzyszących emocjonalnemu zagubieniu się w wielkich metropoliach współczesnego świata.

Pierwszym artystą, który przyjął zaproszenie The Black Drops jest Grzegorz Porowski, jeden z najlepszych polskich wokalistów. Znakomity głos znany między innymi z hitu Rotary „Na jednej z dzikich plaż” idealnie wpisuje się w opowieść i zarazem debiutancki singiel The Black Drops feat. Grzegorz Porowski zatytułowany „Skrzydła”.

The Black Drops planuje premierę najnowszego singla oraz teledysku na 14 lutego 2011.

Polecane

Share This