The Black Tapes przed Subways

The Black Tapes to drugi zespół, obok The Computers, który wystąpi przed grupą The Subways w warszawskiej Stodole 25 października.


2011.10.19

opublikował:

The Black Tapes przed Subways

The Black Tapes powstał późną jesienią 2006 roku, a muzyka formacji to punkowy rock’n’roll przywołujący na myśl dokonania Gang Of Four, The Clash czy Stiff Little Fingers. The Black Tapes mają na koncie dwa albumy, nowszy – „Shipwreck” – ukazał się pod koniec października ubiegłego roku.

Na nowej płycie znaleźć można zarówno utwory nawiązujące stylem do tych znanych z pierwszego albumu, jak i kompozycje, które zwiastują nowe kierunki rozwoju zespołu. Na płycie znajdują się wyłącznie premierowe, nigdzie wcześniej nie publikowane piosenki , w których The Black Tapes zgodnie ze swoją filozofią eksplorują świat gitarowego grania, jakiego nie łatwo uświadczyć na polskiej scenie muzycznej.  Nowy krążek nagrano w Polsce, a muzycy sami wzięli na siebie sporą część pracy przy realizacji i produkcji nagrania, dzięki czemu płyta jest znacznie bardziej dopracowana niż wydany w 2009 roku debiut. „Shipwreck” to zapis rozwoju zespołu w ciągu ostatnich dwóch lat , które minęły od nagrania pierwszej płyty. „Shipwreck” to 11 premierowych utworów.

Rozpiska godzinowa wieczoru poniżej:

wejście od 18:30

The Black Tapes 19:30

The Computers 20:15

The Subways 21:15

Polecane