The Boogie Town – okładka i tracklista nowej płyty

"Grawitacja" to tytuł drugiej płyty Uli Rembalskiej i Bartka Mieszkuńca.


2011.10.28

opublikował:

The Boogie Town – okładka i tracklista nowej płyty

Na krążku znajdzie się dziesięć premierowych kompozycji. Debiut zatytułowany „1” ukazał się w maju 2010 roku i zebrał pochlebne opinie zarówno wśród dziennikarzy, jak i słuchaczy. „Jedynka” była również nominowana do nagrody Fryderyk 2011 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”. Ula i Bartek idą za ciosem. Przez ostatnie miesiące przygotowywali materiał na drugi krążek. Na albumie znajdzie się dziesięć premierowych kompozycji. Produkcja muzyczna płyty, jak i realizacja dźwięku to również dzieło Uli i Bartka.

Materiał został zmiksowany przez Pawła Marciniaka przy udziale The Boogie Town, a masteringiem zajął się, tak jak w przypadku pierwszej płyty, Alan Silverman (Norah Jones, Leonard Cohen, Michael Buble, Keith Richards). Alan o płycie: „The Boogie Town stworzył potężny album złożony ze świetnie nagranych, wspaniałych piosenek. Na płycie od początku do końca konsekwentnie utrzymywany jest znakomity poziom. Jest to jeden z najbardziej przyjemnych dla ucha albumów jakie trafiły na moje biurko od bardzo długiego czasu. Ula i Bartek uzyskali fantastyczne brzmienie.”

Ula z Bartkiem opowiadają: „Ostatnie cztery miesiące to czas intensywnej pracy nad nowymi utworami. Mieliśmy mnóstwo pomysłów, które chcieliśmy zebrać w naprawdę efektowną całość i wydaję nam się, że ta sztuka się udała. Do tej płyty podeszliśmy odważniej niż do naszego debiutu, co słychać zarówno w warstwie kompozytorskiej, jak i produkcyjnej. Świadczy o tym chociażby tytułowy utwór napisany w niecodziennym metrum 5/4, który będzie promował płytę. Do tej piosenki chcemy również nakręcić klip. Nowy album to krok do przodu przy zachowaniu charakterystycznego stylu The Boogie Town.”

Tracklista:

1. I Got What It Takes

2. God Bless My Heart (G.Y.E. Part 2)

3. No Hard Feelings

4. Grawitacja

5. Off The Radar

6. Back To The Stars

7. Zatańczę (Ostatni Raz)

8. Don`t Cut Yourself

9. I Need The Rain

10. Nie Jestem Jak Ty

Więcej szczegółów wkrótce.

Album The Boogie Town „Grawitacja” ukaże się na rynku 07.11.2011 dzięki firmie Mystic Production.

Polecane