The Boogie Town w Radio Dla Ciebie


2009.11.26

opublikował:

The Boogie Town w Radio Dla Ciebie

Koncert The Boogie Town na żywo w Radio dla Ciebie w programie „Wierni(K) rockowi” – już 28 listopada

Już w najbliższą sobotę, 28 listopada, w programie Marka Wiernika w RDC, wystąpi The Boogie Town, duet, który dotarł do finału w muzycznym programie „NOWA GENERACJA” emitowanym latem 2008 roku w TV 4.

Podczas koncertu na żywo usłyszymy wszystkie utwory z debiutanckiego albumu grupy, który będzie dostępny jeszcze w tym roku. Koncertu będzie można także słuchać na żywo w internecie na stronie radia www.rdc.pl

Duet The Boogie Town powstał latem 2007 roku. Wcześniej, wokalistka Ula Rembalska i gitarzysta Bartek Mieszkuniec pracowali wspólnie ponad 3 lata w innym projekcie muzycznym, komponując, pisząc teksty i produkując własne piosenki. Muzyka duetu określana jest jako szeroko rozumiany rock. The Boogie Town wziął udział w muzycznym programie „NOWA GENERACJA” emitowanym latem 2008 roku w TV 4. Program oparty był na koncepcji talent show, gdzie występowały młode, nieznane do tej pory szerokiej publiczności zespoły. Uczestników programu wybrano spośród ponad 150 zespołów, prezentujących najróżniejsze style muzyczne, a ich występy oceniali m.in. Jan Borysewicz i Michał Figurski. Formacja dotarła do finału zajmując ostatecznie 2. miejsce. Duet, wraz z towarzyszącymi im muzykami, występował również w 1. edycji talk show Michała Figurskiego pt. „JAZDA FIGUROWA”.

Koncert The Boogie Town na żywo, sobota, 28 listopada, godz. 21.00, Radio Dla Ciebie – „Wierni(K) rockowi”

Polecane

Share This