The Brew w Hard Rock Cafe


2011.04.11

opublikował:

The Brew w Hard Rock Cafe

PEPSI ROCKS! presents The Brew (UK)

support: Kumka Olik

Data: 12.04.2011

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)

12 kwietnia 2011 w Hard Rock Cafe Warsaw zagra gwiazda brytyjskiej sceny rockowej – formacja The Brew. Koncert sławy z wysp poprzedzi występ cieszącej się coraz większą popularnością wśród słuchaczy rodzimej kapeli  –  Kumka Olik. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks!

The Brew to trio z Wielkiej Brytanii, którego twórczość opiera się na gatunkach związanych z klasycznym rockiem. Zespół tworzą niezwykle uzdolnieni muzycy: Jason Barwick – gitara, Kurt Smith – perkusja oraz Tim Smith – gitara basowa.

Grupa w całej Europie przyciąga rzesze fanów występując w klubach i na największych festiwalach rockowych. Przejawem uznania są czołowe miejsca w rankingach prestiżowych magazynów. W Niemczech w  głosowaniu fanów magazynu „ Eclipsed” zespół zajął 3 miejsce wśród wszystkich zespołów rockowych pojawiających się na niemieckich scenach w roku 2010, zaś Jason Barwick został trzecim gitarzystą, a Kurt Smith drugim perkusistą w głosowaniu na najlepszych instrumentalistów. W podobnym rankingu przeprowadzonym w Hiszpanii przez „Popular 1” The Brew zajęło pierwsze miejsce przed „Guns’n’Roses”.

The Brew to zespół koncertowy, który emanuje ze sceny ogromną dawką rockowej energii. Grupa w swoim dorobku ma 4 płyty studyjne i DVD. W  Hiszpanii w tym roku nagrane zostały kolejne płyty, są to koncertowe CD oraz DVD.

Bilety do nabycia w sieciach Eventim, Ticketpro oraz eBilet.pl.

Wygraj wyjazd dla dwóch osób na trzydniowy festiwal Hard Rock Calling 2011 w Londynie! Kup bilet na koncert z cyklu Pepsi Rocks w kasie klubu i wypełnij zgłoszenie! Więcej informacji o konkursie, a także filmy i zdjęcia z wtorkowych wydarzeń w Hard Rock Cafe Warsaw znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Polecane

Share This