The Dumplings – nowy klip na koniec starego roku


2016.12.18

opublikował:

The Dumplings – nowy klip na koniec starego roku

foto: mat. pras.

Na oficjalnym kanale YouTube The Dumplings pojawił się nowy teledysk zrealizowany do utworu „Kto zobaczy”. Piosenka pochodzi z wydanej pod koniec października edycji specjalnej płyty „Sea You Later”.

Pierwszym słowem opisującym utwór „Kto zobaczy” była samotność. Tą emocją rozpoczęliśmy poszukiwania obrazu. Ważnym było dla nas przeniesienie się w nieznaną nam dotąd scenerię, a tym samym poznanie innego rodzaju samotności. Stąd też wybór pokazania codziennej rutyny chłopaków w poprawczaku. Nie jest to już tylko tęsknota za kimś bliskim, ale tęsknota za światem – wyjaśniają artyści. Klip został wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz, a za zdjęcia odpowiedzialny był Michał Dymek.

Edycja specjalna „Sea You Later” zawiera dodatkowe piosenki oraz odświeżona poligrafia albumu, z nigdzie wcześniej niepublikowanymi zdjęciami pochodzącymi z prywatnego archiwum zespołu.

Pod nazwą „Kto zobaczy 2016” odbyła się trasa koncertowa, w ramach której zespół odwiedził 12 miast, a podczas finałowego koncertu w Warszawie otrzymał złotą płytę za album „Sea You Later”.

Polecane

Share This