The Game chce walki ze swoim wieloletnim rywalem w Verzuz


2020.12.17

opublikował:

The Game chce walki ze swoim wieloletnim rywalem w Verzuz

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Swizz Beatz i Timbaland, twórcy Verzuz, już prawdopodobnie zacierają ręce. W jednym z ostatnich wywiadów The Game wyjawił, że jedyną osobą, z którą mógłby stanąć do walki w Verzuz jest 50 Cent, raper, w którym Game był przez wiele lat skonfliktowany.

– Tylko z nim dobrze bym się bawił biorąc udział w Verzuz – przyznał raper z LA.

– Prawda jest taka, że mówiąc o mnie, nie można nie wspomnieć o Fifthy’m i mówiąć o nim nie sposób nie wspomnieć o mnie. Nie jestem pewien, czy weźmiemy udział w Verzuz, ale jeśli tak się stanie to na pewno na backstage’u napijemy się razem Le Chemiun Du Roi (szampan tylko dla zwycięzców wprowadzony na rynek przez 50 Centa przyp. red.) – powiedział The Game.

W podobnym tonie na temat spotkania się z The Game’em wypowiadał się niedawno 50 Cent, tak więc są duże szanse, że już wkrótce będziemy świadkami znakomitego widowiska.

Przypomnijmy, że do tej pory w Verzuz udział wzięli m.in. m.in. Erykah Badu I Jill Scott, French Montana i Tory Lanez, Ludacris i Nelly, T-Pain i Lil Jon, Alicia Keys i John Legend, Snoop Dogg i DMX, Swiss Beatz i Timbaland czy Brandy i Monica.

Polecane


Share This