The Game oficjalnie kończy beef z Meek Millem


2018.12.04

opublikował:

The Game oficjalnie kończy beef z Meek Millem

fot. P. Tarasewicz

Wygląda na to, że Meek Mill na dobre wrócił do gry. Kilka miesięcy temu raper pojednał się z Drake’em, którego słyszymy na wydanej w piątek płycie „Championships”, teraz oficjalnie kończy się jego konflikt z The Game’em.

Raper z Compton opublikował na swoim instagramowym profilu emocjonalny wpis, w którym zdradza, że po tym jak jego kolega z Filadelfii wyszedł z więzienia, panowie wyjaśnili sobie nieporozumienia i obecnie są braćmi.

Miałem z tym czarnuchem beef, który mógł się zakończyć rozlewem krwi. Mieliśmy pewne różnice, ale wszystko się ułożyło i obecnie jesteśmy przyjaciółmi zarówno w muzyce jak i poza nią – przyznaje The Game. – Jako młodzi Afroamerykanie dorastaliśmy w podobnych sytuacjach, w których średnia długość życia wynosi 21 lat i nadal jest to wiek, którego większość ludzi z miejsc, z których pochodzimy, nie przekracza – dodaje.

Dzień po tym jak Meek Mill wyszedł z więzienia, zadzwonił do mnie o rozmawialiśmy przez godzinę. Nie o konflikcie, ale o nowych początkach i o tym, co przyniesie nam przyszłość. To było kilka miesięcy temu i ten czarnuch wywiązał się ze wszystkiego, co zapowiedział mi w tej rozmowie – chwali kolegę The Game. Artysta dołączył do wpisu wideo z koncertu niedawnego przeciwnika.

Game zapytany przed kilkoma dniami, czy jest szansa na jego wspólny utwór z Meek Millem, odpowiedział: – Jasne, czemu nie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Had beef wit a nigga that could’ve ended in bloodshed either way. We had differences but when it all boiled down, we were once friends in & out of music. As young African American men we grew up in similar situations where a lifespan for us was 21 years of age & that is still the age in which most of us coming from where we come from think we’ll never make it to. I say all that to say, life is short & the day after @meekmill got out of jail, he called me & we talked for an hour.. not about the beef but about new beginnings & what the future holds for us as seasoned hip hop artists. That was a few months back & my nigga has done everything he said he would do in the conversation we had. Real nigga shit, I never wished jail on you & I was genuinely happy when you got released. I said it over the phone & I’ll say it again.. “Welcome Home” nigga.. #Championships I support it & everything else hip hop. #Growth #LoveIsLove

Post udostępniony przez The Game (@losangelesconfidential)

 

Polecane

Share This