The Game źle zniósł lockdown. Raper zdradza, ile przytył


2021.05.31

opublikował:

The Game źle zniósł lockdown. Raper zdradza, ile przytył

fot. P. Tarasewicz

Po kilkunastu miesiącach walki z koronawirusem świat powoli zaczyna się otwierać. Jedne kraje radzą sobie z pandemią lepiej, inne gorzej, ale choć do normalności jeszcze daleko (nie brak też głosów sugerujących, że świat jaki znamy, już nie wróci), to stopniowo znikają kolejne ograniczenia, a ludzie coraz odważniej spotykają się z innymi.

Przez rok zalecano nam, byśmy – kiedy tylko możemy – pozostawali w domach. Ograniczenie aktywności często prowadzi do przybierania na masie, czego najlepszym dowodem jest The Game, który przyznał, iż jego ciało nie najlepiej zniosło ostatni rok.

Kwarantanna sprawiła, że mam 30 funtów (nieco ponad 13,5 kg) nadwagi – przyznał raper, wyjaśniając, że przez rok pobytu w domu jadł to samo co jego dzieci, ale w jego przypadku wszystko odłożyło się na brzuchu i twarzy.

Sprawdź także: KęKę wystąpił w programie sponsorowanym przez markę alkoholową. Czy był to dla niego problem?

To gówno miało mnie przez ponad rok, ale jak tylko świat zaczął się otwierać z powrotem, postanowiłem przejąć kontrolę nad moim ciałem i wrócić do postaci, w jakiej czuję się najlepiej i najwygodniej. Po 56 dniach programu 60 Days Of Fitness jestem zdrowszy, szczuplejszy i gotowy, by rozpieprzyć lato. A to dopiero początek. Dajcie mi czas do moich urodzin, by pokazać, co naprawdę można zrobić w tym programie, gdy jesteście na nim skoncentrowani – skomentował raper, zachęcając do udziału w swoim programie treningowym.

Polecane

Share This