The Libertines zostali sponsorem drużyny piłkarskiej


2018.08.11

opublikował:

The Libertines zostali sponsorem drużyny piłkarskiej

The Libertines postanowili wspierać na różne sposoby nadmorski kurort Margate. Niedawno otworzyli tam swój hotel The Albion Rooms, który wyróznia się tym, że ma studio nagraniowe. W pięciopiętrowym budynku, który ma tylko 10 pokoi, doskonale można poczuć klimat zespołu. Każde pomieszczenie odzwierciedla styl Pete’a Doherty’ego i pozostałych członków zespołu.

Teraz muzycy poszli o krok dalej i postanowili zostać sponsorem lokalnej drużyny piłkarskiej. Artyści będą wspierać finansowo zespół Margate FC. – Na krótko przed rozpoczęciem sezonu, miło nam poinformować, że naszym sponsorem na koszulkach w tym roku będzie zespół The Libertines. To będzie pionierska współpraca – powiedział trener Deny Wilson.

O sytuacji wypowiedział się także Pete Doherty, wokalista grupy. – Mamy dużo ekscytujących rzeczy. Wierzymy, że pomożemy Margate FC dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

To nie pierwszy raz, kiedy muzycy w taki sposób wspierają drużyny piłkarskie. Podobnie postąpili Super Furry Animals, którzy w 1999 roku sponsorowali podczas kilku spotkań walijski zespół Cardiff City. Podobnie postąpił Fatboy Slim, którego wytwórnia Skint Records przez kilka lat pomagała drużynie Brighton and Hove Albion.

Polecane

Share This