The Naked And Famous po raz pierwszy w Polsce


2014.03.07

opublikował:

The Naked And Famous po raz pierwszy w Polsce

24 czerwca, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi grupa The Naked And Famous. Muzycy wystąpią w warszawskim klubie Palladium w ramach trasy In Rolling Waves Tour.

Zimą 2013 zespół koncertował już na Wyspach Brytyjskich, w Europie i Australii. Obecnie muzycy jeżdżą po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie Imagine Dragons. Wyprzedają koncerty na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku i Londynie. W recenzji jednego z występów brytyjski NME napisał, że nowy materiał łączy w sobie dramatyzm Depeche Mode i patos Nine Inch Nails.

Utwory z płyty „In Rolling Waves” stanowią więc doskonałą kontynuację debiutanckiego „Passive Me Aggressive You”, z którego pochodził przebojowy singiel „Young Blood”. TNAF, choć pochodzą z Nowej Zelandii, zadomowili się już w Los Angeles, stali się też headlinerem największych światowych festiwali, takich jak Glastonbury, Lollapalooza czy Coachella. Ich „pop-rock noir”, jak określił twórczość zespołu krytyk brytyjskiego „The Guardian”, intryguje i zyskuje coraz więcej fanów.

Polecane

Share This