The Rolling Stones w Lubinie?


2011.05.04

opublikował:

The Rolling Stones w Lubinie?

Kilka internetowych portali podchwyciło plotkę o planowanym koncercie The Rolling Stones na Jubileuszowym Festynie z okazji 50-lecia Polskiej Miedzi. Czwarty w historii „polski” koncert Micka Jaggera i spółki miałby odbyć się 3 lub 4 września 2011 w Lubinie.

Ludzie! Wyobrażacie sobie ile tam będzie osób? Ja szykuje jakiś namiot i śpiwór, żeby już noc wcześniej zająć sobie miejsce na placu. To będzie fantastyczne przeżycie!” – miała ekscytować się jedna z prezenterek lokalnej telewizji…

Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, wysyłając zapytanie do służb prasowych KGHM: W kilku mniejszych serwisach muzycznych pojawiła się informacja o występie The Rolling Stones na jubileuszu KGHM w dniach 3 lub 4 września br w Lubinie. Czy możecie Państwo oficjalnie wypowiedzieć się na ten temat…?

Na odpowiedź czekaliśmy 12 minut. Oto co przysłał nam pan Dariusz Wyborski – Dyrektor Departamentu Public Relations KGHM: Informuję, iż nie jest prawdą, jakoby podczas Jubileuszowego Festynu z okazji 50-lecia Polskiej Miedzi w dniach 3 i 4 września miał wystąpić w Lubinie zespół The Rolling Stones.

Koniec. Kropka.

Polecane

Share This