The Rolling Stones w Silver Screen i Multikinach


2010.08.27

opublikował:

The Rolling Stones w Silver Screen i Multikinach

Po raz pierwszy w Polsce materiał zostanie zaprezentowany na wielkim kinowym ekranie w 10 kinach sieci Multikino i Silver Screen

Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones to film koncertowy nakręcony podczas północnoamerykańskiej trasy koncertowej z 1972 roku Exile Main Street. Tour. Został nakręcony podczas czterech występów w Fort Worth, Houston i Texasie i następnie wyświetlony w kinach w 1974 roku. Miejsca na bardzo trudno dostępne pokazy w Nowym Jorku, Filadelfii, Atlancie, Houston, Chicago, Miami i Los Angeles zostały wyprzedane natychmiast i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Rolling Stones odzyskali prawa autorskie w późnych latach 90. Nigdy nie było w oficjalnej sprzedaży filmu Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones na kasetach video, DVD lub pokazów w kinie, aż do tej chwili.


Film został zremasterowany do Hi-Definition ze ścieżką dźwiękową 5.1 przy pełnej współpracy z Sir Mick Jaggerem i Keithem Richardsem.

Gigantyczny fragment muzycznej historii, zawiera klasyki Stonesów, takie jak: Brown Sugar, Midnight Rambler, Tumbling Dice, Street Fighting Man, Jumpin` Jack Flash i inne.

Przed koncertem widzowie obejrzą unikalny wywiad z Mickiem Jaggerem nagrany w 2010 roku w Londynie, który zapowiada zremasterowaną cyfrową wersję tego, co dziś jest już mitycznym filmem koncertowym Rolling Stones grających jeden ze swoich najbardziej legendarnych show.

KONCERT NA WIELKIM EKRANIE:

Ladies & Gentlemen: The Rolling Stones

16 września, start: 20:00

Cena biletów: tylko 15 zł

 

Bilety na koncert na Wielkim Ekranie już w sprzedaży w kasach 10 kin sieci Multikino i Silver Screen:

1) Bydgoszcz

2) Gdańsk

3) Gdynia

4) Kraków

5) Łódź

6) Poznań 51

7) Szczecin

8) Warszawa Złote Tarasy

9) Wrocław Arkady

10) Zabrze

Szczegóły pokazu na www.multikino.pl

Polecane

Share This