The Smashing Pumpkins – koncertowe DVD we wrześniu


2013.07.23

opublikował:

The Smashing Pumpkins – koncertowe DVD we wrześniu

The Smashing Pumpkins mieli wystąpić na nowej arenie Barclays Center w Halloween jednak ze względu na katastrofalne skutki huraganu Sandy, zespół zmuszony był przesunąć datę koncertu na 10 grudnia 2012 r. Ich występ został wówczas zarejestrowany i zostanie wydany już 2 września.

Wydawnictwo będzie dostępne w czterech formatach: standardowe DVD, Blu-ray 3D, pakiet specjalny 2CD DVD oraz w wersji cyfrowej. DVD oraz Blu-ray zawierają zarówno cały koncert wraz z wywiadami z Seanem Evansem, dyrektorem oświetlenia i producentem sceny, jak również fotogalerię. Wszystko w dźwięku 5.1 i stereo.

W Barclays Center zespół wykonał utwory ze swojego albumu „Oceania”, jak również najważniejsze utwory z wcześniejszych albumów.

The Smashing Pumpkins mają na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym sprzedaż ponad 30 milionów albumów oraz zdobycie prestiżowej nagrody Grammy. Zespół został założony w 1988 r. w Chicago. Trzeci album grupy „Mellon Collie And The Infinite Sadness” pokrył się dziewięciokrotną platyną, natomiast wcześniejszy „Siamese Dream” czterokrotną.

Ich muzyka zdefiniowała alternatywną scenę muzyczną i do tej pory kształtuje współczesny rock, inspirując kolejne generacje. The Smashing Pumpkins powrócili w 2007 r. z zachwalanym przez krytyków albumem „Zeitgeist”. Od tego czasu cały czas dostarczają swoim fanom nowe materiały za pomocą Internetu. W czerwcu 2012 r. zespół wydał album „Oceania”, który zadebiutował na czwartym miejscu notowania Billboard Top 200.

The Smashing Pumpkuns będą jedną z gwiazd tegorocznego Off Festivalu. Zespół wystąpi na głównej scenie 2 sierpnia.

 

Tracklista:

Dysk 1

1. Quasar

2. Panopticon

3. The Celestials

4. Violet Rays

5. My Love Is Winter

6. One Diamond, One Heart

7. Pinwheels

8. Oceania

9. Pale Horse

10. The Chimera

11. Glissandra

12. Inkless

Dysk 2

1. Wildflower

2. Space Oddity

3. X.Y.U

4. Disarm

5. Tonite Reprise

6. Tonight, Tonight

7. Bullet with Butterfly Wings

8. The Dream Machine

9. Hummer

Bisy:

10. Ava Adore

11. Cherub Rock

12. Zero

Polecane

Share This