The Smashing Pumpkins otwierają archiwa (audio)

Posłuchaj wyprodukowanego przez Ricka Rubina "Let Me Give the World to You".


2014.08.12

opublikował:

The Smashing Pumpkins otwierają archiwa (audio)

23 września do sprzedaży trafi reedycja wydanej w 1998 roku płyty „Adore”. Wzorem wznowień poprzednich płyty, także „Adore” doczeka się imponującego pod względem wizualnym wydania. Billy Corgan przygotował także ciekawostki muzyczne – na dodatkowych dyskach pojawią się utwory znane ze stron B singli, demówki, a także niepublikowane wcześniej kawałki.

Zespół udostępnił wyprodukowany przez Ricka Rubina utwór „Let Me Give the World to You”. Nagranie powstało w trakcji sesji do płyty „Adore”, jednak ostatecznie nie znalazło się na niej. Nie mamy jednak do czynienia z całkowicie nieznaną kompozycją – pierwotna wersja „Let Me Give the World to You” znalazła się na „Machina II/The Friends & Enemies of Modern Music”, wydawnictwie udostępnionym przez Corgana w Internecie w 2000 roku.

Poniżej znajdziecie dwie wersje utworu – nową oraz tę opublikowaną 14 lat temu.

Oprócz reedycji „Adore”, The Smashing Pumpkins zapowiedzieli także dwa albumy z premierowym materiałem. „Monuments to an Elegy” i „Day for Night” mają się ukazać w przyszłym roku. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka koncertowe wydawnictwo „Oceania: Live in NYC” z ubiegłego roku. Ostatnią regularną płytą jest wydana przed dwoma laty „Oceania”.

Tegoroczne „Let Me Give the World to You”:

Wersja z 2000:

Polecane