The Streets odwołują występ na OWF


2011.06.19

opublikował:

The Streets odwołują występ na OWF

Z przykrością przekazujemy oficjalne oświadczenie przesłane do organizatorów Orange Warsaw Festival przez management zespołu The Streets.

Bardzo żałuję, ale nie jestem w stanie wystąpić na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Oczekujemy dziecka i niespodziewane komplikacje przedporodowe zmusiły nas do pozostania przez weekend w szpitalu. Mam nadzieję, że festiwal będzie fantastyczny, bardzo liczyłem, że wystąpię, dziękuję za Wasze wsparcie.Mike Skinner

The Streets

Dziś na Stadionie Legii przy Łazienkowskiej zobaczy zatem: Sistars, Plan B i Jamiroquai. The Streets mieli pojawić się na Heineken Open`er Festival, ale i ten koncert został odwołany.

Mike Skinner często określany jest jako głos młodego pokolenia. W 2002 pojawił się na scenie brytyjskiej muzycznej i niemal od razu dostał nominację do Mercury Music Prize i Brit Awards oraz uznanie krytyków i publiczności. To był dopiero początek rollercoastera, zespół z Wielkiej Brytanii szybko zdobył sławę na świecie, osiągnął szczyty list muzycznych, a jego albumy otrzymały wielokrotny status platynowej płyty na całym świecie.

Po dwóch latach Skinner powrócił z płytą „A Grand Don’t Come For Free” z gościnnym udziałem przyjaciół, którzy właśnie wpadli do domu muzyka w drodze z pubu. Album oceniono jako godnego następcę „Original Pirate Material”. Trzeci album w dorobku The Streets, „The Hardest Way To Make Easy Living”, ukazał się w roku 2006. W 2008 roku wychodzi album „Everything Is Borrowed”, z niezapomnianymi singlami „Everything Is Borrowed” oraz „The Escapist”.

Patrząc na dorobek artystyczny The Streets, przypominając sobie ich koncerty, a przede wszystkim słuchając ich ostatniej płyty, ma się wrażenie, że mogliby jeszcze długo z powodzeniem grać, zapowiadają jednak stanowczo, że to ich ostatni album i ostatnia trasa koncertowa. Czy zawitają jeszcze do Polski?

Polecane

Share This