The Voice Of Poland bez Mariki i Marka Piekarczyka


2014.07.25

opublikował:

The Voice Of Poland bez Mariki i Marka Piekarczyka

We wrześniu rusza piąta edycja polskiej edycji talent show The Voice. Od kilku tygodni wiemy, że wśród jurorów/trenerów zabraknie Marii Sadowskiej. Artystka zdecydowała się odejść z programu, by całą energię skupić na rozwoju swojej kariery scenicznej.

Teraz podobną decyzję podjęła Marika. Prowadząca The Voice Of Poland poinformowała za pośrednictwem swojego fanpage`a, że nie zobaczymy jej w nadchodzącej edycji show. Oto oświadczenie artystki:

Są dni siewu i dni zbiorów, są też dni rozstań i powrotów.

Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego Voice of Poland TVP odbędzie się beze mnie. Poprowadziłam 3 edycje. A 3 to doskonała liczba, nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją.

Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jednie słusznym celu, a jest nim płyta Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować. Zatem panie i panowie, chłopcy i dziewczęta! Rozpoczynam dni siewu, do usłyszenia i do zobaczenia twarzą w twarz na koncertach.

Co ciekawe, w jednym z komentarzy Marika napisała, że w obsadzie programu nie zobaczymy także Marka Piekarczyka. Na razie ani sam zainteresowany, ani producenci Voice`a nie potwierdzili tej informacji.

Polecane

Share This