The Weeknd dopłacił do swojego występu na Super Bowl? Jego manager ujawnia kwotę


2021.01.29

opublikował:

The Weeknd dopłacił do swojego występu na Super Bowl? Jego manager ujawnia kwotę

foto: P. Tarasewicz

W lutym na Florydzie odbędzie się najważniejsze wydarzenie sportowe dla amerykanów – finał Super Bowl. W przerwie finału NFL tradycyjnie wystąpią największe gwiazdy muzyki. Wśród nich będzie The Weeknd. Występ kanadyjskiego artysty będzie trwał około 13 minut i był tematem wywiadu dla Billboard. Podczas rozmowy manager wokalisty przyznał, że organizatorzy pokrywają koszty produkcji, ale jego podopieczny postanowił wyłożyć ze swojej kieszeni sporą sumę, aby uczynić swój występ „takim, jakim sobie wymarzył”.

SPRAWDŹ TAKŻE: The Weeknd po rekonstrukcji twarzy. Zobaczcie nowy klip

Jak ujawnił Amir “Cash” Esmailian, The Weeknd dołożył do swojego występu aż… siedem milionów dolarów. Powiedział, że udział w Super Bowl od zawsze był na ich liście i nie spodziewali się, że tak szybko przyjdzie im wystąpić na tak znamienitej imprezie. Skoro jednak pojawiła się taka okazja, to chcą ją jak najlepiej wykorzystać. Stąd decyzja o „dofinansowaniu” swojego występu.

Tegoroczny finał Super Bowl odbędzie się na Raymond James Stadium w Tampie na Florydzie. W finale ligi NFL zmierzą się Tampa bay Buccaneer oraz obrońcy tytułu Kansas City Chiefs.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This