The Weeknd, Madonna i Playboy Carti we wspólnym utworze


2023.06.02

opublikował:

The Weeknd, Madonna i Playboy Carti we wspólnym utworze

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się wspólny singiel The Weeknd, Madonny i Playboia Cartiego. „Popular” to drugi po „Double Fantasy” utwór zapowiadający soundtrack serialu „Idol”.

Po premierze na festiwalu filmowym w Cannes, „Idol” trafi na platformę HBO Max 5 czerwca. Już teraz można posłuchać najnowszego utworu promującego produkcję, „Popular”, gdzie poza The Weeknd gościnnie pojawiają się Madonna i Playboy Carti.

The Weeknd w rozmowie z „Interview Magazine” opowiedział: – Do „Idola” powstaje cały album. Nie powstrzymuję się od tworzenia premierowej muzyki. To po prostu kolejny element w moim i tak już zajętym grafiku. (…) Inspirowały mnie „The Wall” i „Purple Rain” oraz to, co robił Bowie. Ale nawet w takich filmach jak „Shaft” muzyka dosłownie opowiada historię z filmu. Chcę wznieść to na nowy poziom. Stawiam sobie nowe wyzwania. Czuję, że jako muzyk jestem w najlepszym miejscu swojej kariery. Ale mam ADHD. Nie mogę skupić się tylko na jednej rzeczy. Dlatego nieustannie zastanawiam się, jak mogę coś do tego dodać?

Polecane

Share This