The Weeknd i Marvel zapowiedzieli wspólny komiks

W sieci można już zobaczyć okładkę pierwszego numeru serii.


2017.10.09

opublikował:

The Weeknd i Marvel zapowiedzieli wspólny komiks

foto: P. Tarasewicz

Podczas trwającego w Nowym Jorku Comic-Conu, jednego z największych konwentów komiksowych na świecie, wydawnictwo Marvel oraz The Weeknd zapowiedzieli wspólny projekt. W przyszłym roku na rynku zadebiutuje seria komiksowa zatytułowana „Starboy”. Tytuł jest oczywistym nawiązaniem do tytułu ostatniej płyty Kanadyjczyka, podobnie jak kolorystyka okładki pierwszego numeru. The Weeknd, a raczej jego alter ego Starboy, ma być głównym bohaterem serii.

Kanadyjczyk już wcześniej zapowiadał stworzenie komiksu nawiązującego do „Starboy”. W ubiegłorocznej rozmowie z Zanem Lowem mówił: – Starboy jest kolejnym rozdziałem tej kroniki. Wydaje mi się, że czwartym. Jest postacią, którą stworzyliśmy. On jest fajną, odjechaną postacią, która często pojawia się na płycie. Na pewno pojawiał się także w różnych piosenkach w przeszłości. Ma w sobie więcej braggowego charakteru niż my wszyscy.

Póki co nie wiemy, kiedy w Stanach zadebiutuje „Starboy”, nie poznaliśmy także zespołu kreatywnego odpowiedzialnego za komiks.

 

 

 

Polecane