The Weeknd zapowiada koncert w Polsce


2021.02.03

opublikował:

The Weeknd zapowiada koncert w Polsce

fot. mat. pras.

Pandemia nie odpuszcza, ale umówmy się – wszyscy liczymy na to, że uda nam się w końcu wrócić do normalności. Agencje koncertowe nie mogą organizować imprez tu i teraz, dlatego skupiają się na przyszłości, a my trzymamy kciuki, by mogły zrealizować swoje cele.

Live Nation ogłosiło właśnie, że 7 listopada 2022 w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi The Weeknd. Światowa trasa obejmująca 104 koncerty rozpocznie się 14 stycznia 2020 w Vancouver w Pepsi Live w Rogers Arena, a następnie zawita do Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Paryża, Berlina i innych europejskich miast, w tym Krakowa, a zakończy się 16 listopada w O2 w Londynie.

Sprawdź także: „Dlaczego tylko z tym żyć, skoro można zamienić to w sztukę” – mamy drugi zwiastun dokumentu o Billie Eilish

Ogłoszenie światowej trasy koncertowej pojawia się zaledwie kilka dni przed występem zdobywcy wielu multi-platynowych płyt podczas Super Bowl i zawiera ważne informacje o przełożonych koncertach z 2021 roku, które będą teraz częścią trasy After Hours Tour 2022.

Oprócz 39 nowych dat, The Weeknd zapowiada także wydanie w ten piątek, 5 lutego, nowego krążka “The Highlights”. “The Highlights” to sposób na zaprezentowanie najbardziej znaczących dzieł The Weeknd w jednym miejscu. Nie jest to płyta „Greatest Hits” ale zapewnia nowym słuchaczom wycieczkę do najlepszych i ulubionych dzieł kultowego artysty. Fani mogą złożyć zamówienie na stronie artysty.

Ponad rok po premierze, „Blinding Lights” utrzymuje miejsce w pierwszej dziesiątce już 47 tydzień i 38 tydzień w pierwszej piątce na liście Billboard Hot 100.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This