The Weeknd zaskakuje fanów. Nowy album już w piątek


2022.01.04

opublikował:

The Weeknd zaskakuje fanów. Nowy album już w piątek

fot. P. Tarasewicz

Co za wieści na początek roku. Już w najbliższy piątek The Weeknd wypuści nowy krążek zatytułowany „Dawn FM”. Kanadyjczyk opublikował na YouTube krótką zapowiedź wydawnictwa, zdradzając, że wśród zaproszonych gości znaleźli się Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never oraz… Jim Carrey. Na czym ma polegać udział aktora, tego na razie nie wiemy.

The Weeknd miał wystąpić w tym roku w Polsce, ale wiemy już, że to się nie wydarzy. Artysta odwołał europejskie koncerty, przesuwając całą trasę koncertową. I tak latem 2022 Abel rozpocznie tournee w Ameryce Północnej, a do nas dotrze dopiero w przyszłym roku.

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat – zapowiedział jesienią The Weeknd.

Polecane

Share This